
Инверторен климатик Nippon KFR 12DC SILVER ION 2
440.00 € 860.57 лв
Инверторен климатик KFR 12DC SILVER ION 2 от продуктовата гама на Nippon разполага с висок енергиен клас (A++/A+), филтър със сребърни йони и голям набор от функции, които оптимизират работата му. Моделът е подходящ за помещения до 24 кв. м. и се предлага с гаранция 36 месеца.
Описание
Инверторен климатик KFR 12DC SILVER ION 2 от продуктовата гама на Nippon разполага с висок енергиен клас (A++/A+), филтър със сребърни йони и голям набор от функции, които оптимизират работата му. Моделът е подходящ за помещения до 24 кв. м. и се предлага с гаранция 36 месеца.
Brand
Nippon
Подробно описание
|
Висок енергиен клас Популярността на климатичните системи се дължи на високата ефективност на технологията, където вложеното количество енергия е в пъти по-малко от полученото. Климатиците Nippon от серията Silver Ion осигуряват охлаждане с енергиен клас A++ и отопление с клас A+ при ниски разходи, като по този начин спестявате средства през всеки сезон от годината. ![]() |
![]() Пречистване със сребърни йони Към обичайните за всеки климатик прахово-въздушни филтри моделите Silver Ion на Nippon са оборудвани и с филтър със сребърни йони, които имат силно антибактериално действие. По този начин ще осигурите по-здравословна и свежа среда за Вас и Вашето семейство. |
|
Самопочистване Климатиците Nippon Silver Ion разполагат с функция за самопочистване. Чрез нея климатикът ще генерира огромна температурна разлика за кратко време – първо работи в режим на охлаждане и така кондензираната вода отстранява натрупаните прах и бактерии, след което преминава в режим на отопление, а накрая се включва само вентилатора, за да отстрани напълно влагата от вътрешната част на уреда. По този начин се предотвратява развитието на бактерии и мухъл и се достига до 90% степен на стерилизация. ![]() |
![]() Wi-Fi управление За по-голямо удобство климатиците от серия Silver Ion на Nippon могат да бъдат управлявани от разстояние с помощта на Wi-Fi контролер, който се закупува допълнително. Необходимо е единствено да следватe инструкциите, за да го активирате и ползвате от смартфона си. |
|
Специално покритие против ръжда Процесът е сложен, но целта – проста. Чрез напръскване с прахообразен материал от чист полиестер при висока температура върху горещо поцинкованата стоманена плоча се предотвратява корозията и ръждата. Така видът и функционалността на климатика се подобряват значително във времето, гарантирайки ви по-дълготрайна и вярна служба. ![]() |
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 3.5 / 4.1 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.8 / 4.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.1 / 1.18 / 1.6 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.3 / 1.10 / 1.6 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.19 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.1 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 198 / 938 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | 16 ~ 49 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 24 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 292 x 792 x 201 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 8.5 кг |
Външно тяло
| Размери | 530 x 705 x 279 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 22.5 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |









