
Инверторен климатик Mitsubishi Heavy Industries SRK15ZTL-W + SRC15ZTL-W
853.00 € 1,668.32 лв
Най-новият климатик SRK15ZTL-W / SRC15ZTL-W от серия Smart Plus разполага с вграден Wi-Fi за улеснено управление и стилен, елегантен дизайн. Перфектен комфорт при охлаждане и отопление до -15°C външна температура. Smart Plus серията предоставя множество функции, ниски нива на шум и разход на енергия (A++ в режим на охлаждане и A+ в режим на отопление). Моделът е подходящ за помещения с квадратура до 9 кв. м. и се предлага с гаранция 36 месеца.
Описание
Най-новият климатик SRK15ZTL-W / SRC15ZTL-W от серия Smart Plus разполага с вграден Wi-Fi за улеснено управление и стилен, елегантен дизайн. Перфектен комфорт при охлаждане и отопление до -15°C външна температура. Smart Plus серията предоставя множество функции, ниски нива на шум и разход на енергия (A++ в режим на охлаждане и A+ в режим на отопление). Моделът е подходящ за помещения с квадратура до 9 кв. м. и се предлага с гаранция 36 месеца.
Brand
Mitsubishi Heavy
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.7 / 1.5 / 2.5 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 2.0 / 4.1 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 0.35 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 0.42 / - kW |
| Мощност (BTU) | 5 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.29 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.4 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.76 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 9 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 294 x 798 x 210 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 8.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 36 / 30 / 23 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 38 / 32 / 24 / 19 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 540 x 645 x 275 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 22 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 43 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 44 / - / - dB (A) |




