


Мобилен климатик AUX AM-12C4A4/QAR2-B6
385.00 € 752.99 лв
Мобилен климатик AM-12C4A4/QAR2-B6 от серията мобилни инверторни климатици на AUX е практично решение за по-малки по размер помещения. Проектиран е за охлаждане през горещите лета, като лесно може да бъде местен от стая в стая.
Описание
Мобилен климатик AM-12C4A4/QAR2-B6 от серията мобилни инверторни климатици на AUX е практично решение за по-малки по размер помещения. Проектиран е за охлаждане през горещите лета, като лесно може да бъде местен от стая в стая.
Brand
AUX
Подробно описание
|
Мобилност Мобилните климатици AUX са проектирани да осигурят комфорт, там където не е възможна инсталация на традиционна сплит система. Те са произведение в съответствие с най-новите изисквания за опазване на околната среда, а най-голямото им предимство е мобилността. В основата им има колелца, които се въртят на 360°, което позволява лесно да преместите устройството, за да имате охлаждане, където ви потрябва. ![]() |
![]() Хладилен агент R290 Хладилният агент R290 има нулева стойност за разрушаване на озоновия слой и минимално въздействие върху глобалното затопляне. Това го прави все по-широко използван в ЕС за централна климатизация и термопомпи. Работните му параметри при отопление и охлаждане са много добри и конкурентни на флуоровъглеродите. Поради спецификите на хладилния агент помещението, в което се ползва, не трябва да е с площ по-малка от 12 кв. м. |
|
Звукоизолация В мобилния климатик AUX има звукоизолираща вата с голяма площ, която ефективно потиска шума от работата на компресора. Това прави устройството по-тихо и допринася за вашия комфорт и спокойствие. ![]() |
![]() Комфорт и тишина За да се понижи максимално нивото на шум от компресора, AUX използва специален двуслоен, заглушителен памук, който намалява вибрациите на цялото звено. |
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 3.5 / - kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 1.35 / - kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A / A |
| Работна температура на охлаждане | 0 ~ 32 °C |
| Минимална площ на помещението | 12 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Диаметър на тръбопровод за свързване | 130 мм |
| Хладилен агент | R290 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
| Тегло | 32 кг |
| Размери | 794 x 452 x 403 В x Ш x Д (мм) |
Вътрешно тяло
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 64 / - / - dB (A) |




