
Инверторен климатик Toshiba Yukai+ RAS-B10S4KVG-E + RAS-10E2AVG-E
813.00 € 1,590.09 лв
Инверторният климатик Yukai+ RAS-B10S4KVG-E / RAS-10E2AVG-E е част от новата бюджетна серия климатици на Toshiba. Притежава естетичен дизайн, подобрена ефективност (A++ на охлаждане и отопление), дистанционно с още по-богат набор от функции и вграден Wi-Fi модул за управление от дистанция. Подходящ е за помещения до 20 кв. м и се отличава с ниски нива на шум, самопочистваща функция и цели 60 месеца гаранция.
Описание
Инверторният климатик Yukai+ RAS-B10S4KVG-E / RAS-10E2AVG-E е част от новата бюджетна серия климатици на Toshiba. Притежава естетичен дизайн, подобрена ефективност (A++ на охлаждане и отопление), дистанционно с още по-богат набор от функции и вграден Wi-Fi модул за управление от дистанция. Подходящ е за помещения до 20 кв. м и се отличава с ниски нива на шум, самопочистваща функция и цели 60 месеца гаранция.
Brand
Toshiba
Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 2.5 / 3.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.95 / 3.2 / 3.9 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.2 / 0.7 / 1.0 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.18 / 0.86 / 1.11 kW |
| Мощност (BTU) | 10 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.57 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.72 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 125 / 730 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 20 кв. м |
| Гаранция | 60 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 288 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 39 / - / 19 / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 39 / - / 20 / - dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 530 x 660 x 240 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 22 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 49 / - / - / - dB (A) |




