



Колонен климатик Nippon NPC-24MCFL
1,330.00 € 2,601.25 лв
Колонен климатик Nippon NPC-24MCFL е идеален за малки офиси, заведения, магазини и др. Високата енергийна ефективност при охлаждане (A++) и A+ при отопление ви гарантира икономичност през цялата година. Моделът разполага с вграден Wi-Fi, специално разработени жалузи за мек въздушен поток и много други екстри. Подходящ е за помещения до 45 кв. м. Гаранция от 36 месеца.
Описание
Колонен климатик Nippon NPC-24MCFL е идеален за малки офиси, заведения, магазини и др. Високата енергийна ефективност при охлаждане (A++) и A+ при отопление ви гарантира икономичност през цялата година. Моделът разполага с вграден Wi-Fi, специално разработени жалузи за мек въздушен поток и много други екстри. Подходящ е за помещения до 45 кв. м. Гаранция от 36 месеца.
Brand
Nippon
Подробно описание
|
Висока ефективност Колонен климатик Nippon NPC-24MCFL достига много висока енергийна ефективност – A++ в режим на охлаждане и A+ при отопление. Това пести на Вас пари, а на планетата – парникови газове. ![]() |
![]() Без ограничения Колонен климатик Nippon NPC-24MCFL може да се управлява от разстояние чрез вградения онлайн контролер. Интуитивният интерфейс улеснява управлението както от вашия дом, така и извън него. |
|
3D въздушна струя Жалузите могат да бъдат насочвани по хоризонтала и вертикала чрез дистанционното, разпределяйки равномерно въздушната струя, като по-този начин топлината или така жадуваната прохлада достига до всяка част на помещението. ![]() |
![]() Мек въздушен поток В летните жеги всички търсим бързо разхлаждане, но това води до силни и неприятни студени течения. Благодарение на патентовани ламели за мек въздушен |
Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.89 / 7.035 / 7.26 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.89 / 7.035 / 7.26 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.35 / 2.24 / 3.45 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.35 / 2.24 / 3.45 kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.14 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.35 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 402 / 1855 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 45 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 1738х416х416 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 24 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / - / - / - dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 699х927х380 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 39 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 58 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 58 / - / - / - dB (A) |








