

Външно тяло на мултисплит система AUX AM2-H18/4DR3HA (A+++ )
880.00 € 1,721.13 лв
Мултисплит AUX AM2-H18/4DR3HA е климатична система, работеща с едно външно и две вътрешни тела от климатици AUX, които могат да бъдат различни по вид. Специално разработен, за да покрие най-високите европейски изисквания за енергийна ефективност (A+++ в режим на охлаждане). Предоставя възможност за гъвкав монтаж и независим контрол на всяко вътрешно тяло.
Описание
Мултисплит AUX AM2-H18/4DR3HA е климатична система, работеща с едно външно и две вътрешни тела от климатици AUX, които могат да бъдат различни по вид. Специално разработен, за да покрие най-високите европейски изисквания за енергийна ефективност (A+++ в режим на охлаждане). Предоставя възможност за гъвкав монтаж и независим контрол на всяко вътрешно тяло.
Brand
AUX
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.0 / 5.2 / 5.83 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.21 / 6.0 / 6.60 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.28 / 1.24 / 2.5 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.28 / 1.3 / 2.5 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.2 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 7.4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 52 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 700 x 900 x 360 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 42 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 54 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 54 / - / - / - dB (A) |




