
Инверторен климатик Gree Soyal II GWH18AKCXF-K6DNA1A
1,320.00 € 2,581.70 лв
Инверторният климатик Gree Soyal II GWH18AKCXF-K6DNA1A е модел от ново поколение с модерен дизайн и вграден Wi-Fi модул за удобно и лесно управление. Подходящ за помещения до 37 кв. м, той предлага висок енергиен клас A++ на охлаждане и A+ на отопление.
BTU: 18000
Описание
Инверторният климатик Gree Soyal II GWH18AKCXF-K6DNA1A е модел от ново поколение с модерен дизайн и вграден Wi-Fi модул за удобно и лесно управление. Подходящ за помещения до 37 кв. м, той предлага висок енергиен клас A++ на охлаждане и A+ на отопление.
Brand
Gree
Подробно описание
- Енергиен клас: A++ / A+
- G10 инвертор
- SCOP = 4.3
- WiFi управление
- Интелигентна система за обезскрежаване
- Сензор за движение, следящ присъствието на хора, осигуряващ няколко режима на въздушния поток
- Независимо, синхронизирано или централизирано настройване на въздушния поток
- Функция „Отклоняване на въздушния поток от хора“
- Функция „Заобикалящ въздушен поток“
- Функция „Следящ хората въздушен поток“
- Функция „Стоп/Старт, когато няма присъствие на хора“
- Уголемена турбина на вентилатора (120 mm), гарантираща по-ниски нива на шум
- Отделни мотори на въздушните клапи, инсталирани в двата края на вътрешното тяло
- Охлаждане: -15°C~+52°С
- Отопление: -25°C~+24°C
- Standby режим
- Топъл старт
- Автоматичен рестарт при спиране и последващо възстановаяване на електрическото захранване
- Таймер
- Самодиагностика
- Bluefin покритие на външния топлообменник
Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 5.3 / 6.1 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.6 / 7.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.13 / 1.39 / 2.10 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.2 / 1.47 / 2.45 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.8 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.3 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 52 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 37 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 281 x 977 x 295 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 17 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 37 / 29 / 23 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 37 / 29 / 23 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 700 x 965 x 396 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 46 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 58 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 58 / - / - / - dB (A) |





