

Външно тяло на мултисплит система Mitsubishi Heavy Industries SCM45ZS-W
1,414.00 € 2,765.54 лв
Мултисплит SCM45ZS-W е климатична система, работеща с едно външно и две вътрешни тела от климатици Mitsubishi Heavy Industries, които могат да бъдат различни по вид. Цялата серия се характеризира с гъвкавост, висока енергийна ефективност и изключително ниски шумови нива.
BTU: 15000
Описание
Мултисплит SCM45ZS-W е климатична система, работеща с едно външно и две вътрешни тела от климатици Mitsubishi Heavy Industries, които могат да бъдат различни по вид. Цялата серия се характеризира с гъвкавост, висока енергийна ефективност и изключително ниски шумови нива.
Brand
Mitsubishi Heavy
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 4.5 / 6.4 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.3 / 6.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.59 / 1.04 / 2.3 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.54 / 1.15 / 1.92 kW |
| Мощност (BTU) | 15 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.33 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.61 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Максимален брой вътрешни тела | 2 |
| Подходящ за помещения до | 33 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Размери | 595 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 42 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 49 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 50 / - / - dB (A) |




