

Външно тяло на мултисплит система Nippon N30E-21HFN8-Q
895.00 € 1,750.47 лв
Мултисплит Nippon N30E-21HFN8-Q е климатична система, работеща с едно външно и три вътрешни тела от климатици Nippon, които могат да бъдат различни по вид (стенен, касетъчен и канален тип). Предоставя възможност за гъвкав монтаж и независим контрол на всяко вътрешно тяло.
BTU: 21000
Описание
Мултисплит Nippon N30E-21HFN8-Q е климатична система, работеща с едно външно и три вътрешни тела от климатици Nippon, които могат да бъдат различни по вид (стенен, касетъчен и канален тип). Предоставя възможност за гъвкав монтаж и независим контрол на всяко вътрешно тяло.
Brand
Nippon
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.95 / 6.15 / 6.85 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.73 / 6.6 / 7.25 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.18 / 1.95 / 2.24 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.33 / 1.78 / 1.92 kW |
| Мощност (BTU) | 21 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.23 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.71 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 - 50 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Максимален брой вътрешни тела | 3 |
| Подходящ за помещения до | 44 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 702 x 845 x 363 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 46.8 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 58 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 58 / - / - / - dB (A) |




