

Външно тяло на мултисплит система Nippon N50D-42HFN8-Q
1,740.00 € 3,403.14 лв
Мултисплит Nippon N50D-42HFN8-Q е климатична система, работеща с едно външно и пет вътрешни тела от климатици Nippon, които могат да бъдат различни по вид (стенен, касетъчен и канален тип). Предоставя възможност за гъвкав монтаж и независим контрол на всяко вътрешно тяло.
BTU: 42000
Описание
Мултисплит Nippon N50D-42HFN8-Q е климатична система, работеща с едно външно и пет вътрешни тела от климатици Nippon, които могат да бъдат различни по вид (стенен, касетъчен и канален тип). Предоставя възможност за гъвкав монтаж и независим контрол на всяко вътрешно тяло.
Brand
Nippon
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.05 / 12.30 / 14.15 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.35 / 12.30 / 14.77 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.49 / 4.26 / 4.58 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.09 / 3.10 / 4.00 kW |
| Мощност (BTU) | 42 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.89 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.97 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 3.5 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A |
| Работна температура на охлаждане | -15 - 50 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Максимален брой вътрешни тела | 5 |
| Подходящ за помещения до | 80 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 810 x 946 x 410 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 73 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 64 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 64 / - / - / - dB (A) |




