

Външно тяло на мултисплит система Toshiba RAS-4M27G3AVG-E
2,352.00 € 4,600.11 лв
Мултисплит Toshiba RAS-4M27G3AVG-E е съставена от едно външно и четири вътрешни тела от различни серии климатици Toshiba. Предназначена е за монтаж в различни помещения с изискване за ниски нива на шум. Вътрешните тела могат да се комбинират свободно.
BTU: 27000
Описание
Мултисплит Toshiba RAS-4M27G3AVG-E е съставена от едно външно и четири вътрешни тела от различни серии климатици Toshiba. Предназначена е за монтаж в различни помещения с изискване за ниски нива на шум. Вътрешните тела могат да се комбинират свободно.
Brand
Toshiba
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.0 / 8.0 / 10.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.0 / 9.0 / 12.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 1.9 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 1.9 / - kW |
| Мощност (BTU) | 27 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.21 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.3 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.74 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.5 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Максимален брой вътрешни тела | 4 |
| Подходящ за помещения до | 56 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Компресор | DC Twin Rotary |
| Размери | 890 x 900 x 320 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 68 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 50 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 54 / - / - dB (A) |




