
Инверторен климатик Daikin Comfora Plus FTXD25A / RXD25A
1,260.00 € 2,464.35 лв
Инверторният климатик Daikin FTXD25A / RXD25A е част от новата серия климатици Comfora Plus. Вертикалното и хоризонтално автоматично завъртане на клапите насочва въздушния поток до най-отдалечените ъгли на стаята. Моделът достига най-високия енергиен клас при охлаждане и отопление – A+++. Притежава вграден Wi-Fi адаптер с възможност за свързване с гласов контрол. Гаранция: 36 месеца.
Описание
Инверторният климатик Daikin FTXD25A / RXD25A е част от новата серия климатици Comfora Plus. Вертикалното и хоризонтално автоматично завъртане на клапите насочва въздушния поток до най-отдалечените ъгли на стаята. Моделът достига най-високия енергиен клас при охлаждане и отопление – A+++. Притежава вграден Wi-Fi адаптер с възможност за свързване с гласов контрол. Гаранция: 36 месеца.
Brand
Daikin
Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 2.5 / 3.2 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 2.8 / 4.4 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 0.56 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 0.61 / - kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 5.1 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 103 / 659 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A+++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 18 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 286 x 770 x 350 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 33 / 26 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 34 / 28 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 552 x 840 x 350 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 32 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 46 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 47 / - / - dB (A) |




