
Brand
Gree
Подробно описание
- G-AI технология за пестене на енергия
- Хибридна технология за рамразяване (HDT) – Aлгоритъм за размразяване на стъпки позволяващ поддържане на непрекъснато отопление за по-дълъг период за време
- Контрол на влажността в режим охлаждане и режим изсушаване
- Функция, позволяваща настройка на звуков светлинен индикатор на вътрешното тяло
- Функция, намаляваща нивата на шум на вътрешно тяло до 19dB(A) (за размери 9K и 12K) и 40 dB(A) на външно тяло
- Почистване на въздуха с UV-C светлина
- Функция осигуряваща бързо охлаждане
- Autoclean IDU: функция, спомагаща почистването на топлообменника на вътрешното тяло
- Ограничаване на електрическата консумация на външното тяло
- Функция за почистване на въздуха чрез Colasma air purification system – Йонизатор
- I-Feel (температурен сензор в дистанционното управление)
- Таймер
- Автоматичен рестарт
- Топъл старт
- Самодиагностика
- Интелигентно обезскрежаване
- Принудително обезскрежаване
- Поддържащ зимен режим
- Нощен режим
- Изсушаване на топлообменника на вътрешното тяло след изключване
- Бърз старт
- Заключване
- Настройка на температурата в диапазона: +8°С ~+30°С
- Широк диапазон на захранващо напрежение
- Защитено от прах вътрешно тяло
- Уголемен филтър на вътрешното тяло
- Работни граници в режим на Охлаждане: -15°C~+50°С
- Работни граници в режим на Отопление: -25°C~+30°C
- Вграден Wi-Fi модул
Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 7.1 / 8.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 7.8 / 9.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 1.868 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 1.902 / - kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 48 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 347 x 1110 x 357 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 17.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 42 / 40 / 37 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 42 / 40 / 37 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 660 x 958 x 402 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 42.5 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 15.9 mm (1/4" / 5/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 60 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 60 / - / - dB (A) |





