

Инверторен климатик Mitsubishi Heavy Industries SRK100ZR-W + FDC100VNP
3,280.00 € 6,415.12 лв
Инверторният климатик Mitsubishi Heavy Industries SRK100ZR-W / FDC100VNP е с енергиен клас А++ при охлаждане и А+ при отопление. Той е идеален избор за климатизация на големи помещения до 69 кв.м. Разполага с алерген-деактивираща система за пречистване на въздуха и 36 месеца гаранция.
BTU: 34000
Описание
Инверторният климатик Mitsubishi Heavy Industries SRK100ZR-W / FDC100VNP е с енергиен клас А++ при охлаждане и А+ при отопление. Той е идеален избор за климатизация на големи помещения до 69 кв.м. Разполага с алерген-деактивираща система за пречистване на въздуха и 36 месеца гаранция.
Brand
Mitsubishi Heavy
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.4 / 10.0 / 10.5 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 3.2 / 11.2 / 11.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 3.09 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 3.28 / - kW |
| Мощност (BTU) | 34 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.24 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.6 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.41 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 69 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 339 x 1197 x 262 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 17 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / 45 / 40 / 27 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / 43 / 38 / 30 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 845 x 970 x 370 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 70 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 15.9 mm (1/4" / 5/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 57 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 61 / - / - dB (A) |




