

Инверторен климатик Mitsubishi Heavy Industries SRK20ZS-WFB + SRC20ZS-W
1,025.00 € 2,004.73 лв
Инверторният климатик Mitsubishi Heavy Industries SRK20ZS-WF / SRC20ZS-W се характеризира с висок енергиен клас: А+++ на охлаждане и А++ на отопление. Подходящ е за помещения до 17 кв.м и притежава богат набор от функции, вграден W-FI модул, стилен дизайн и алерген-деактивираща система за пречистване на въздуха. Всички климатици от серията са с 36 месеца гаранция.
Описание
Инверторният климатик Mitsubishi Heavy Industries SRK20ZS-WF / SRC20ZS-W се характеризира с висок енергиен клас: А+++ на охлаждане и А++ на отопление. Подходящ е за помещения до 17 кв.м и притежава богат набор от функции, вграден W-FI модул, стилен дизайн и алерген-деактивираща система за пречистване на въздуха. Всички климатици от серията са с 36 месеца гаранция.
Brand
Mitsubishi Heavy
Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 2.0 / 2.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 2.7 / 4.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 0.44 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 0.59 / - kW |
| Мощност (BTU) | 7 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.55 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.58 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 83 / 793 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 17 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 290 x 870 x 230 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 34 / 25 / 22 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 36 / 29 / 23 / 19 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 540 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 31 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 45 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 45 / - / - dB (A) |




