


Инверторен климатик Nippon NPC 09 T-PRO NORDIC
475.00 € 929.02 лв
T-PRO е първият модел на инверторни климатици Nippon, разработен специално за отопление при ниски външни температури (до -25 °C). Идеален избор както за града, така и за вилата в планината. Високата енергийна ефективност при охлаждане (A+++) и A++ при отопление ви гарантира икономичност през цялата година. Моделът разполага с вграден Wi-Fi, тристепенна филтрация на въздуха и много други екстри. Подходящ е за помещения до 21 кв. м. Гаранция от 36 месеца.
Описание
T-PRO е първият модел на инверторни климатици Nippon, разработен специално за отопление при ниски външни температури (до -25 °C). Идеален избор както за града, така и за вилата в планината. Високата енергийна ефективност при охлаждане (A+++) и A++ при отопление ви гарантира икономичност през цялата година. Моделът разполага с вграден Wi-Fi, тристепенна филтрация на въздуха и много други екстри. Подходящ е за помещения до 21 кв. м. Гаранция от 36 месеца.
Brand
Nippon
Подробно описание
|
Висока ефективност Серията инверторни климатици T-PRO на Nippon достига най-висока енергийна ефективност – A+++ в режим на охлаждане и A++ при отопление. Това пести на Вас пари, а на планетата – парникови газове. ![]() |
![]() Без ограничения Климатици Nippon от серията T-PRO може да се управляват от разстояние чрез вградения онлайн контролер. Интуитивният интерфейс улеснява управлението на всеки климатик както от вашия дом, така и извън него. |
|
Мек въздушен поток В летните жеги всички търсим бързо разхлаждане, но това води до силни и неприятни студени течения. Благодарение на патентовани ламели за мек въздушен ![]() |
![]() Комбинация от 3 филтъра Високата енергийна ефективност подобрява финансовото Ви състояние, а чистият въздух – здравето Ви. Климатиците от серията T-PRO на Nippon са окомплектовани с 3 филтъра (фотокаталитичен, активен въглен, антистатичен), които пречистват по възможно най-добрия начин въздуха в стаята, запазвайки го свеж и здравословен. |
|
3D въздушна струя Жалузите могат да бъдат насочвани по хоризонтала и вертикала чрез дистанционното, разпределяйки равномерно въздушната струя, като по-този начин топлината или така жадуваната прохлада достига до всяка част на помещението. ![]() |
![]() Технологията Golden Fin Топлообменникът е един от основните компоненти на вътрешното тяло на климатика, който се замърсява поради преминаващия през него въздух. Тази технология го прави по-устойчив на ръжда, мазнини, окислителни и други корозивни елементи, отколкото обикновените сини ламели. По-чистите топлообменници осигуряват по-висока ефективност и по-голяма продължителност на живот. |
|
Надеждна работа при минусови температури Допълнителната система за затопляне на външното тяло на Nippon T-PRO Ви гарантира, че климатикът ще отоплява стаята дори когато живачния стълб падне до -25 °C през нощта. Функцията е напълно автоматична и не изисква допълнителни действия от Вас. ![]() |
Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.94 / 2.61 / 3.70 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.94 / 3.32 / 4.00 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.24 / 0.672 / 1.38 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.24 / 0.86 / 1.552 kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.88 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.86 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 108 / 731 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 53 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 21 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 306 x 820 x 195 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 34 / 25 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 34 / 25 / 19 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 498 x 787 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 22 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / - / - / - dB (A) |











