
Касетъчен климатик Gree GUD50T1 + GUD50W1/NhA-S
1,308.00 € 2,558.23 лв
Касетъчен климатик GUD50T1 / GUD50W1NhA-S на климатични системи Gree е 4-пътна касета с висок клас на енергийна ефективност, подходяща за монтиране в окачени тавани в търговски или офис помещения. Подобрената конструкция на тялото ви гарантира ниско ниво на шум и лесна поддръжка. (в комплекта е включено безжично IR дистанционно)
BTU: 18000
Описание
Касетъчен климатик GUD50T1 / GUD50W1NhA-S на климатични системи Gree е 4-пътна касета с висок клас на енергийна ефективност, подходяща за монтиране в окачени тавани в търговски или офис помещения. Подобрената конструкция на тялото ви гарантира ниско ниво на шум и лесна поддръжка. (в комплекта е включено безжично IR дистанционно)
Brand
Gree
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 5.0 / - kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 5.6 / - kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 1.47 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 1.6 / - kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.4 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.6 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -20 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 34 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 570 x 570 x 260 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 17 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 41 / 39 / 35 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 41 / 39 / 35 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 555 x 745 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 30.5 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / - / - / - dB (A) |




