
Колонен климатик AUX ASF-H48A5/AP
2,890.00 € 5,652.35 лв
Инверторният колонен климатик AUX ASF-H48A5/AP е с енергиен клас А++ на охлаждане и А+ на отопление. Гарантира висока мощност и надеждна климатизация за големи помещения до 95 кв.м като ресторанти, магазини или офиси. Всички климатици AUX са с 36 месеца гаранция.
BTU: 48000
Описание
Инверторният колонен климатик AUX ASF-H48A5/AP е с енергиен клас А++ на охлаждане и А+ на отопление. Гарантира висока мощност и надеждна климатизация за големи помещения до 95 кв.м като ресторанти, магазини или офиси. Всички климатици AUX са с 36 месеца гаранция.
Brand
AUX
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 6.5 / 14.0 / 15.5 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 5.0 / 14.0 / 16.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.35 / 6.0 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 4.5 / 5.8 kW |
| Мощност (BTU) | 48 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 95 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 3~/50/380-415 |
Вътрешно тяло
| Размери | 1925 x 580 x 400 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 52 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 56 / 48 / 44 / 40 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 56 / 48 / 44 / 40 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 1320 x 940 x 340 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 94 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 9.52 / 19.05 mm (3/8" / 3/4") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 60 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 60 / - / - / - dB (A) |




