
Термопомпа AUX ACHP-H14/5R3HA – трифазен
4,150.00 € 8,116.69 лв
AUX ACHP-H14/5R3HA е сплит термопомпа, работеща с екологичния фреон R-32. Моделът може да се използва както за охлаждане, така и за отопление, осигурявайки до 65 ⁰C температура на водата. Освен за отопление на жилището може да ползвате затоплената вода и за битови нужди. Отличава се със стабилни температури при работен диапазон до -25 ⁰C при отопление и до +52 ⁰C при охлаждане.
Описание
AUX ACHP-H14/5R3HA е сплит термопомпа, работеща с екологичния фреон R-32. Моделът може да се използва както за охлаждане, така и за отопление, осигурявайки до 65 ⁰C температура на водата. Освен за отопление на жилището може да ползвате затоплената вода и за битови нужди. Отличава се със стабилни температури при работен диапазон до -25 ⁰C при отопление и до +52 ⁰C при охлаждане.
Brand
AUX
Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 13.6 / - kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 14 / - kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 3.78 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 4.67 / - kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.56 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.71 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.71 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | - / A+++ |
| Работна температура на охлаждане | -5 ~ 52 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 35 °C |
| Температура на циркулиращата вода (охлаждане) | 5 ~ 25 °C |
| Температура на циркулиращата вода (отопление) | 25 ~ 65 °C |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 3~/50/380-415 |
Вътрешно тяло
| Размери | 790 x 420 x 270 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 39 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 31 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 31 / - / - / - dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | DC Twin Rotary |
| Размери | 870 x 1060 x 480 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 100 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8" / 5/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / - / - / - dB (A) |




