

Външно тяло на мултисплит система Mitsubishi Heavy Industries SCM125ZM-S
4,021.00 € 7,864.39 лв
Мултисплит SCM125ZM-S е климатична система, работеща с едно външно и шест вътрешни тела от климатици Mitsubishi Heavy Industries, които могат да бъдат различни по вид. Цялата серия се характеризира с гъвкавост, висока енергийна ефективност и изключително ниски шумови нива.
BTU: 42000
Описание
Мултисплит SCM125ZM-S е климатична система, работеща с едно външно и шест вътрешни тела от климатици Mitsubishi Heavy Industries, които могат да бъдат различни по вид. Цялата серия се характеризира с гъвкавост, висока енергийна ефективност и изключително ниски шумови нива.
Brand
Mitsubishi Heavy
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.8 / 12.5 / 14.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 13.5 / 14.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.65 / 3.90 / 4.80 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.70 / 3.25 / 3.42 kW |
| Мощност (BTU) | 42 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.21 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.15 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Максимален брой вътрешни тела | 6 |
| Подходящ за помещения до | 83 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-410A |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Размери | 945 x 970 x 370 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 92 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 57 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 60 / - / - dB (A) |




