

Външно тяло на мултисплит система Mitsubishi Heavy Industries SCM80ZS-W
2,880.00 € 5,632.79 лв
Мултисплит SCM80ZS-W е климатична система, работеща с едно външно и четири вътрешни тела от климатици Mitsubishi Heavy Industries, които могат да бъдат различни по вид. Цялата серия се характеризира с гъвкавост, висока енергийна ефективност и изключително ниски шумови нива.
BTU: 27000
Описание
Мултисплит SCM80ZS-W е климатична система, работеща с едно външно и четири вътрешни тела от климатици Mitsubishi Heavy Industries, които могат да бъдат различни по вид. Цялата серия се характеризира с гъвкавост, висока енергийна ефективност и изключително ниски шумови нива.
Brand
Mitsubishi Heavy
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.8 / 8.0 / 9.2 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 9.3 / 9.8 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.48 / 1.95 / 2.83 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.60 / 2.26 / 3.43 kW |
| Мощност (BTU) | 27 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.1 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.12 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Максимален брой вътрешни тела | 4 |
| Подходящ за помещения до | 57 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Размери | 750 x 880 x 340 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 62 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 54 / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | - / 54 / - / - dB (A) |




