


Инверторен климатик Toshiba Bi-flow RAS-B13J2FVG-E1 + RAS-13J2AVSG-E – подов тип
1,585.00 € 3,099.99 лв
Инверторен климатик RAS-B13J2FVG-E1 / RAS-13J2AVSG-E от серията Bi-flow на инверторни климатици Toshiba притежава иновативно и компактно тяло, подходящо за подов и нискостенен монтаж. Пасва перфектно под перваза на прозореца или в мансардни помещения с нисък таван.
BTU: 13000
Описание
Инверторен климатик RAS-B13J2FVG-E1 / RAS-13J2AVSG-E от серията Bi-flow на инверторни климатици Toshiba притежава иновативно и компактно тяло, подходящо за подов и нискостенен монтаж. Пасва перфектно под перваза на прозореца или в мансардни помещения с нисък таван.
Brand
Toshiba
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.05 / 3.5 / 4.1 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 4.2 / 5.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.27 / 0.87 / 1.2 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.22 / 1.27 / 1.55 kW |
| Мощност (BTU) | 13 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.7 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~24 °C |
| Подходящ за помещения до | 26 кв. м |
| Гаранция | 60 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 600 x 700 x 220 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 16 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / - / 24 / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / - / 24 / - dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | DC Rotary |
| Размери | 550 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 30 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 49 / - / - / - dB (A) |




