
Касетъчен климатик Gree GUD100T1 + GUD100W1/NhA-S
2,286.00 € 4,471.03 лв
Касетъчен климатик GUD100T1 / GUD100W1NhA-S на климатични системи Gree е 4-пътна касета с висок клас на енергийна ефективност, подходяща за монтиране в окачени тавани в търговски или офис помещения. Подобрената конструкция на тялото ви гарантира ниско ниво на шум и лесна поддръжка. (в комплекта е включено безжично IR дистанционно)
BTU: 34000
Описание
Касетъчен климатик GUD100T1 / GUD100W1NhA-S на климатични системи Gree е 4-пътна касета с висок клас на енергийна ефективност, подходяща за монтиране в окачени тавани в търговски или офис помещения. Подобрената конструкция на тялото ви гарантира ниско ниво на шум и лесна поддръжка. (в комплекта е включено безжично IR дистанционно)
Brand
Gree
Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 10.5 / - kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 11.5 / - kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | - / 3.1 / - kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | - / 2.95 / - kW |
| Мощност (BTU) | 34 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.4 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.6 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.9 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -20 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 74 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 840 x 840 x 240 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 23 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 41 / 39 / 38 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 41 / 39 / 38 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 820 x 940 x 370 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 65 кг |
| Тръбни връзки - течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8" / 5/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 57 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 57 / - / - / - dB (A) |




